Opinie

Kliknij tu aby zostawić opinie o firmie.


Potwierdz Swoją opinię
* Wymagane Pola

Podziekowanie za Darmowy Pogrzeb

02/08/19 napisana przez Krystyna

Bardzo dziękuję nawet nie wiem jak bardzo za przeprowadzenie darmowego pochówku za '' 1zł'' dla mojego bezdomnego brata. Serce ktore ma P. Michał jest ze złota. Choć prosił o nie dodawanie opinii tak najbardziej mogę mu podziękować. Z calego serca Bóg zaplac. Krystyna Leszka


szczere polecenie

02/08/19 napisana przez Bartosz

Szczerze polecam tą firmę. Pan Michał działa dynamicznie a co najwazniejsze, dotrzymuje słowa.


Podziękowania za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu

02/05/19 napisana przez Przemysław

Chciałbym serdecznie podziękować firmie pogrzebowej "HEBAN-PIONTCZAK" za profesjonalną organizację i okazaną pomoc przy organizacji pogrzebu mojej Cioci Lidii Olejnik. Jesteście Państwo firmą godną polecenia ze względu na wysoką jakość usług, kompetencje i empatię pracowników.
Przemysław Chwiałkowski.


Serdeczne podziękowania

09/03/19 napisana przez Marcin

Chciałbym podziękować firmie Heban Piontczak z Kalisza za przeprowadzenie cudownej ceremoni pogrzebowej mojej babci. Nie mam słów aby wyrazić swoją wdzięczność. Powiem krótko nie spotkałem tak eleganckiej obslugi pogrzebowej. Obsluga z pięknym karawanem robi wrażenie.


Dziękuję Firmie Heban Piontczak

01/03/19 napisana przez Waldemar Pawlak

Nie będe pisał dużo. Poprostu Firma tak obeznana i zorganizowana jak u mnie gdzie mieszkam w Holandii. Zakład pogrzebowy o najwyższych standardach. Piękne karawany na najnowszych mercedesach odprowadzały moją mame. Dziękuję bardzo.Obsługa Firmy Heban Piontczak robi pionurujące wrażenie.


Heban. Zakład pogrzebowy. usługi pogrzebowe - Kalisz Poznańska 62 Kalisz 62, 800 PL 5.0 5.0 29 29 Bardzo dziękuję nawet nie wiem jak bardzo za przeprowadzenie darmowego pochówku za '' 1zł'' dla mojego bezdomnego brata. Serce ktore ma P. Michał jest ze złota. Choć prosił
Page:
123»