Opinie

Kliknij tu aby zostawić opinie o firmie.


Potwierdz Swoją opinię
* Wymagane Pola

Serdeczne podziękowania

12/01/20 napisana przez Jola

Chciałabym serdecznie podziękować firmie Heban Piontczak z Kalisza za znakomitą i profesjonalną organizację pogrzebu mojej mamy .Firma rzetelna i profesjonalna w każdym calu .Dziękuję. Jolanta.


Pogrzeb Haliny

15/10/19 napisana przez Jacek

Wysoka fachowosc. Empatia personelu. Dobra organizacja. Tak jak ceremonia pogrzebowa powinna wygladac. Serdeczne podziekowania dla p. Michala i calego zespolu.
Jacek.


Podziekowanie za Darmowy Pogrzeb

02/08/19 napisana przez Krystyna

Bardzo dziękuję nawet nie wiem jak bardzo za przeprowadzenie darmowego pochówku za '' 1zł'' dla mojego bezdomnego brata. Serce ktore ma P. Michał jest ze złota. Choć prosił o nie dodawanie opinii tak najbardziej mogę mu podziękować. Z calego serca Bóg zaplac. Krystyna Leszka


szczere polecenie

02/08/19 napisana przez Bartosz

Szczerze polecam tą firmę. Pan Michał działa dynamicznie a co najwazniejsze, dotrzymuje słowa.


Podziękowania za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu

02/05/19 napisana przez Przemysław

Chciałbym serdecznie podziękować firmie pogrzebowej "HEBAN-PIONTCZAK" za profesjonalną organizację i okazaną pomoc przy organizacji pogrzebu mojej Cioci Lidii Olejnik. Jesteście Państwo firmą godną polecenia ze względu na wysoką jakość usług, kompetencje i empatię pracowników.
Przemysław Chwiałkowski.


Heban. Zakład pogrzebowy. usługi pogrzebowe - Kalisz Poznańska 62 Kalisz 62, 800 PL 5.0 5.0 31 31 Chciałabym serdecznie podziękować firmie Heban Piontczak z Kalisza za znakomitą i profesjonalną organizację pogrzebu mojej mamy .Firma rzetelna i profesjonalna w każdym cal
Page:
123»