Opinie

Kliknij tu aby zostawić opinie o firmie.


Potwierdz Swoją opinię
* Wymagane Pola

Podziękowanie

24/08/18 napisana przez Aneta i Robert

Dziękujemy za profesjonalizm i empatię,firma godna i polecenia.


Ostatnie pożegnanie moje Taty - Dziękuję

21/08/18 napisana przez Paulina

Z całego serca pragnę podziękować Zakładowi Pogrzebowemu Heban za profesjonalną organizację i godną oprawę ceremonii pogrzebowej mojego Taty. Szczególne słowa wdzięczności należą się Właścicielowi firmy Panu Michałowi Piontczakowi za wsparcie i pomoc, oraz pracownikom za zaangażowanie i szacunek do zmarłego podczas jego ostatniej drogi. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Z czystym sumieniem polecam ZAKŁAD POGRZEBOWY HEBAN- MICHAŁ PIONTCZAK


Podziękowanie

13/02/18 napisana przez Magdalena Sagan

Serdeczne podziękowania dla firmy HEBAN-PIONTCZAK za profesjonalne zorganizowanie oraz godną oprawę uroczystości pogrzebowej mojego taty. To mój pierwszy pogrzeb, gdzie żegnałam tak bliską mi osobę. Pan Piontczak to człowiek o wielkim sercu, bardzo uczynny i pomocny w tych trudnych dla nas chwilach. Dziękujemy przemiłej Pani z biura oraz Panom z obsługi, którzy spisali się na medal. Panu trębaczowi, za przepiękne granie. Cała ceremonia naprawdę na wysokim poziomie. Wielkie DZIĘKUJĘ za okazaną pomoc.


Serdeczne podziekowania

02/02/18 napisana przez Bożena Poczekała

Serdecznie dziekuje firmie HEBAN-KALISZ ktorej włascicielem jest Pan Piontczak za profesjonalne i wspaniale przygotowanie pogrzebu mojej ukochanej mamie. Dziękuje bardzo


Serdeczne podziękowania

02/02/18 napisana przez Halina

Serdecznie dziękuję firmie HEBAN za profesjonalną , wspaniąłą i nieocenioną pomoc przy ostatnim pozegnaniu mojej najdroższej mamy. Pan Michał oraz pracownicy firmy zrobili wszystko a nawet wiecej niż moglibyśmy pragnąc przy tak waznej dla nas ceremonii. Dziękujemy i polecamy firme Heban wszystkim pogrążonym w żałobie


Heban. Zakład pogrzebowy. usługi pogrzebowe - Kalisz Poznańska 62 Kalisz 62, 800 PL 5.0 5.0 30 30 Wysoka fachowosc. Empatia personelu. Dobra organizacja. Tak jak ceremonia pogrzebowa powinna wygladac. Serdeczne podziekowania dla p. Michala i calego zespolu. Jacek.