POMOC CAŁODOBOWA: 667 841 367

ul. Poznańska 2, 62-800 Kalisz

slider

Formalności pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Heban w Kaliszu, opierając się na wieloletnim doświadczeniu w organizacji pogrzebów, w swojej ofercie posiada również pomoc w dopełnianiu formalności pogrzebowych. Zdajemy sobie sprawę, jak jest to ważne i cenne dla naszych Klientów. Osoby bowiem, które są zmuszone mierzyć się ze śmiercią Bliskiej Osoby, nie mają siły, aby troszczyć się o sprawy formalne. Tymczasem ich załatwienie jest konieczne, gdyż zależy od nich sprawna organizacja uroczystości pogrzebowych.

pogrzeb formalności

Dopełnienie formalności

Możecie Państwo powierzyć troskę o dopełnienie formalności pogrzebowych naszemu zakładowi pogrzebowemu w Kaliszu. Na Państwa życzenie, posiadając stosowne upoważnienie, zajmiemy się wszelkimi kwestiami formalnymi tak, aby je przeprowadzić szybko i sprawnie.

Otaczamy opieką rodzinę Zmarłego i pomagamy jej od początku we wszystkich formalnościach pogrzebowych. W trosce o uproszczenie procedur wypłacamy zasiłki ZUS, KRUS i MSWiA. Działamy szybko i rzetelnie tak, aby mieli Państwo pewność, że w dniu uroczystości pogrzebowej pozostanie już tylko skupienie na ostatnim pożegnaniu z Bliską Osobą.