POMOC CAŁODOBOWA: 667 841 367

ul. Poznańska 2, 62-800 Kalisz

slider

Kremacja Kalisz

Przez lata najchętniej wybieraną w Polsce formą pochówku był pogrzeb tradycyjny. Takich właśnie pogrzebów tradycyjnych było też najwięcej na cmentarzu w Kaliszu przez ostatnie dziesięciolecia. W ostatnich latach jednak wzrosło zapotrzebowanie na pogrzeby, które poprzedza kremacja. Jeśli także Państwo myślą o takiej formie pochówku – nasz zakład pogrzebowy ma doświadczenie właśnie w organizacji kremacji.

kremacja kalisz

Kremacje w Kaliszu

Możemy Państwu doradzić w wyborze trumny kremacyjnej, urny, a także innych akcesoriów. Kremacja jest przeprowadzana w krematorium zlokalizowanym na cmentarzu komunalnym w Kaliszu. Dzięki temu nie zachodzi konieczność transportu ciała Zmarłego do – niekiedy odległej miejscowości. To z kolei przekłada się korzystnie na ogólne koszty uroczystości pogrzebowych, które ulegają znacznej redukcji, a realizacja poszczególnych etapów uroczystości żałobnych także staje się prostsza.

kremacja w Kaliszu

Jesteśmy gotowi, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące tak samej procedury kremacji, jak i przebiegu uroczystości pogrzebowych, które są z nią związane.

W naszym zakładzie pogrzebowym w Kaliszu posiadamy szeroki wybór urn metalowych, kamiennych, ceramicznych, drewnianych oraz urn wykonanych z materiałów mieszanych. Wszystkie oferowane przez nas wzory dostępne są w wersjach zarówno z symbolami religijnymi, jak i bez nich. Przykładowe wzory mogą Państwo zobaczyć na naszej stronie, ale większy wybór posiadamy na miejscu w zakładzie.