POMOC CAŁODOBOWA: 667 841 367

ul. Poznańska 2, 62-800 Kalisz

slider

Kwiaciarnia

Firma Heban-Piontczak od kilku lat świadczy usługi florystyczne z zakresu przygotowania wieńców i wiązanek. Wprowadzenie tej usługi do naszej oferty pozwoliło odciążyć rodziny z konieczności poszukiwania odpowiedniej kwiaciarni. W imieniu klienta przygotujemy odpowiednią kompozycję florystyczną na planie koła, serca lub łezki, a następnie zajmiemy się jej transportem do kaplicy i na cmentarz. Dbamy o jakość, dlatego współpracujemy z najlepszymi dostawcami kwiatów pogrzebowych. Wybieramy wyłącznie najpiękniejsze i świeże rośliny, bo wiemy, że tylko one pozwolą stworzyć wyjątkowe wieńce, wiązanki oraz stroiki na trumnę lub urnę.

Kompleksowe usługi w zakresie florystyki pogrzebowej

Wiemy, jak trudnym momentem w życiu jest śmierć krewnego lub bliskiego przyjaciela. Dlatego pragniemy ułatwić ten ciężki czas i odciążyć naszych klientów jak najbardziej z wszelkich kwestii formalnych. Kwiaty to nierozerwalny element każdej uroczystości pogrzebowej. Dla nas kompozycje florystyczne to małe dzieła sztuki dlatego w porozumieniu z rodziną przygotowujemy wieńce i wiązanki, w których dominować będą chryzantemy, mieczyki, kalie lub lilie. Na specjalne życzenie zrealizujemy nietypowe zamówienia, które mogą jeszcze bardziej podkreślić osobisty charakter uroczystości pogrzebowej. Wszystkie z naszych wieńców możemy zwieńczyć wstęgą pogrzebową, na której zostaną umieszczone słowa pożegnania.

kwiaciarnia pogrzebowa

Profesjonalna obsługa

Praca w branży funeralnej wymaga od nas empatii. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla wielu naszych Klientów czas żałoby jest bardzo trudnym wydarzeniem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie. Przed realizacją każdego zlecenia staramy się dokładnie ustalić, jak ma wyglądać wieniec. Podpowiadamy, jakie kwiaty wybrać. Doradzamy, które rośliny najdłużej zachowają świeżość, biorąc pod uwagę aktualne warunki atmosferyczne. Wszystkie wieńce przygotowujemy zgodnie z wytycznymi Klientów, skrupulatnie przestrzegając wcześniej określonych terminów.

Jakość

Kompozycje powstają z wysokiej jakości kwiatów – starannie wyselekcjonowanych okazów.

Doświadczenie od 1978 r.

Kilkanaście lat pracy i działalności pogrzebowej owocuje profesjonalnymi usługami oraz doradztwem.

Profesjonalizm

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, wsłuchując się w oczekiwania.

Zamów kwiaty na godne pożegnanie!

Kwiaty na godne pożegnanie z gwarancją jakości i świeżości. Nasze kompozycje florystyczne są zawsze świeże. Wykonujemy je z wyselekcjonowanych kwiatów i komponentów. Wszystkie są zabezpieczone względem różnych warunków pogodowych.

Oferta

Wiązanki są nieodłącznym uroczystości żałobnej. Poprzez przynoszenie kwiatów na pogrzeb uczestnicy chcą pożegnać bliską osobę. Odpowiednie kompozycje są wyrazem żalu i smutku.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z roli, jaką pełnią wiązanki i wieńce pogrzebowe. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworząc kompozycje zgodne z ich oczekiwaniami. Proponujemy różnorodne kwiaty pogrzebowe – takie, które idealnie pasują na bukiety kondolencyjne, wiązanki pogrzebowe czy dekoracje urny.

kwiaciarnia pogrzebowa

Co proponujemy?

wieniec pogrzebowy – do zawieszenia na stojakach

wiązanki pogrzebowe z żywych kwiatów

wiązanki pogrzebowe na stojakach

kompozycja na trumnę

kompozycje i dekoracje na trumny

Ponadto proponujemy szarfy na satynie drukowane techniką komputerową. Pomagamy przy tym zredagować teksty na szarfy żałobne.

Nasze produkty

kwiatek

Wieńce

kwiatek

Wiązanki

kwiatek

Kompozycje dla urny i trumny

kwiatek

Nietypowe wiązanki

kwiatek

Serca z kwiatów

kwiatek

Bukiety i kosze

Oto kilka naszych realizacji