O Nas

Firma pogrzebowa Heban Piontczak istnieje od 1978r od samego początku powstania naszego zakładu pogrzebowego świadczymy usługi pogrzebowe na najwyższym możliwym poziomie, ponieważ wiemy jak ciężką chwilą dla rodziny jest śmierć najbliższej osoby.

Usługi pogrzebowe wykonujemy na zlecenie osób prywatnych jak i instytucji państwowych. Oferujemy Państwu pełen zakres usług pogrzebowych, oraz pomoc i porady związane z organizacją pogrzebu.

Od wielu lat jesteśmy producentem trumien, która dostarczamy w całym kraju jak i również poza jego granicami. Dlatego też decydując się na nasze usługi mają Państwo gwarancję bardzo wysokiej jakości, oraz niskich cen.

Zajmujemy się transportem zmarłych w kraju i za granicą. Zapewniamy przewóz osób zmarłych specjalistycznymi samochodami – karawanami marki Mercedes Benz.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, oraz przez 24h na dobę. Nasz zakład pogrzebowy znajduje sie w Kaliszu na ul. Poznańskiej 68, ale jeżeli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo dojechać nasz przedstawiciel przyjedzie pod wskazany adres i załatwi wszelkie formalności na miejscu.

W naszym zakładzie dysponujemy specjalną chłodnią, oraz kaplicą do pożegnań z bliską osobą. Zapewniamy Państwu również duży wybór urn kremacyjnych, oraz wieńce pogrzebowe i kwiaty.

Zajmiemy się wszelkimi formalnościami począwszy od nekrologów po oprawę ceremonii pogrzebowej.
UWAGA!!!! Odbiór ciała z miejsca zgonu przez jakąkolwiek firmę pogrzebową nie stanowi żadnego zobowiązania do dalszego korzystania z usług tej firmy.
 

”Ostatnią drogę uczyńmy
Tak godną i pełną
Dostojeństwa, jak i życie
Które nagle zgasło…”