POMOC CAŁODOBOWA: 667 841 367

ul. Poznańska 2, 62-800 Kalisz

slider

O nas

Zakład Pogrzebowy Heban, prowadzony przez kolejne pokolenia rodziny Piontczak, istniejąc od 1978r., już od samego początku świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Angażujemy się całkowicie w naszą pracę, ponieważ wiemy, jak trudne są to chwile dla rodziny Zmarłego i jak cenne jest wtedy wszelkie fachowe i życzliwe wsparcie.

Podejmujemy się wykonania wszystkich usług pogrzebowych, które są niezbędne do przygotowania uroczystości żałobnych. Czynimy wszystko, aby w każdej chwili mogli Państwo być pewni, że powierzając nam organizację ceremonii żałobnych, dokonali najlepszego możliwego wyboru. Troszczymy się nie tylko o zachowanie najwyższej jakości usług, ale i o to, aby mogli Państwo doświadczyć naszej życzliwości.

heban kalisz pracownicy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu przez 24h na dobę. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, a następnie do odwiedzin w naszej siedzibie przy ul. Poznańskiej 2. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie mogą Państwo dotrzeć do naszego biura – nasz przedstawiciel przyjedzie pod zasugerowany przez Państwa adres i załatwi wszelkie formalności na miejscu.

Firma Heban Piontczak z Kalisza jest także doświadczonym producentem trumien. Nasze wyroby, która dostarczamy do odbiorców w całym kraju, jak i również poza jego granicami, oceniane są jako produkty solidne, niezwykle estetyczne i wytrzymałe. Dlatego też decydując się na skorzystanie z naszych usług mają Państwo gwarancję bardzo wysokiej jakości oraz niskich cen.

W każdym naszym działaniu kierujemy się maksymą „Ostatnią drogę uczyńmy tak godną i pełną dostojeństwa, jak i życie, które nagle zgasło…”