POMOC CAŁODOBOWA: 667 841 367

ul. Poznańska 2, 62-800 Kalisz

slider

Odzież żałobna

Odpowiednie przygotowanie osoby zmarłej do jej ostatniej drogi jest bardzo ważne. Wiele rodzin decyduje się na to, aby ich bliskiego pochować w ulubionej sukience lub garniturze. Niestety w wyniku przewlekłej choroby nie zawsze kiedyś lubiane i często noszone stroje pasują. Dlatego, aby oszczędzić rodzinom konieczność poszukiwania nowej odzieży żałobnej, w biurze naszego zakładu oferujemy:

  • Garnitury
  • Krawaty
  • Obuwie
  • Koszule
  • Garsonki
  • Bielizna
odzież żałobna

Dodatki do odzieży oraz toaleta pośmiertna

Zależy nam na tym, aby każda uroczystość pogrzebowa miała jak najbardziej osobisty charakter. Dlatego wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania i potrzeby, dostosowujemy do próśb i preferencji rodzin. Pomożemy w wyborze najodpowiedniejszego stroju i zadbamy o to, aby w dniu ostatniego pożegnania bliska Państwu osoba wyglądała godnie. Na życzenie rodziny w dłoniach osoby zmarłej możemy umieścić różaniec, pismo święte, obrazek święty lub świeckie elementy, które były nierozerwalnym atrybutem za życia zmarłego jak, chociażby okulary, długopis lub jakikolwiek inny przedmiot.

Fachowa obsługa sklepu służy pomocą w skompletowaniu potrzebnej odzieży i dodatków spośród asortymentu branżowego. Na Państwa życzenie personel Naszej firmy wykona osobie zmarłej toaletę pośmiertną jak również ubierze w ubrania dostarczone przez Państwa lub zakupione u nas.

dodatki do odzieży pogrzebowej

Zamów odzież żałobną już już teraz!

Galeria