POMOC CAŁODOBOWA: 667 841 367

ul. Poznańska 2, 62-800 Kalisz

slider

Opinie

Zobacz opinie z Google

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
43 wpisy.
George Kaczmarek napisał/a 12 lutego 2019
Serdecznie dziękuje za wspaniały serwis, punktualność i dokładność. Thank You Very Much George
Janusz napisał/a 16 grudnia 2018
Serdecznie dziękuję Panu Michałowi Piontczakowi, Pani Uli, a także wszystkim pracownikom Zakładu Pogrzebowego Heban za przygotowanie i ostatnie pożegnanie, mojej ukochanej Mamy. Miła, ciepła, sympatyczna, atmosfera, szacunek. Pracownicy załatwili dosłownie wszystko za mnie. Punktualność, doradztwo, pomoc, zaufanie, współczucie. Same plusy to profesjonaliści. Moja Mama odeszła, jest mi smutno, ale dzięki firmie Heban, pochówek i organizacja tej uroczystości na wysokim poziomie. Dziękuję równie gorąco, trębaczowi. Pozdrawiam wszystkich pracowników.
Janusz napisał/a 11 grudnia 2018
Bardzo dziękuję Panu Michałowi, Pani Uli oraz pracownikom zakładu pogrzebowego ,,Heban" za godne, pełne szacunku pożegnanie mojej ukochanej mamy. Spotkało mnie w tym zakładzie: współczucie, szacunek, pomoc, punktualność, fachowe doradztwo, oraz profesjonalizm. Polecam Firmę Pogrzebową Pana Michała Piontczaka.
Anna napisał/a 13 listopada 2018
Pragnę z całego serca podziękować Firmie HEBAN w zorganizowaniu pogrzebu Mojej Mamy Ireny Walczak. W szczególności szefowi Firmy Panu Michałowi oraz Pani Uli, również Pracownikom obsługi pogrzebowej, za ich ciepło i profesjonalne podejście. Nie spodziewałam się, że jeszcze są tacy ludzie na tej ziemi. Pracownicy stwarzają taką atmosferę, jakby byli Rodziną osoby zmarłej. To niebywałe. Firma Heban również zamawia Msze Św. w intencji zmarłej. Z czystym sumieniem będę polecać Firmę Heban, bo jeszcze w Moim życiu nie byłam na tak zorganizowanym Pogrzebie, a był to Pogrzeb Mojej Mamy.
Aneta i Robert napisał/a 24 sierpnia 2018
Dziękujemy za profesjonalizm i empatię, firma godna i polecenia.
Paulina napisał/a 21 sierpnia 2018
Z całego serca pragnę podziękować Zakładowi Pogrzebowemu Heban za profesjonalną organizację i godną oprawę ceremonii pogrzebowej mojego Taty. Szczególne słowa wdzięczności należą się Właścicielowi firmy Panu Michałowi Piontczakowi za wsparcie i pomoc, oraz pracownikom za zaangażowanie i szacunek do zmarłego podczas jego ostatniej drogi. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Z czystym sumieniem polecam ZAKŁAD POGRZEBOWY HEBAN- MICHAŁ PIONTCZAK
Magdalena Sagan napisał/a 13 lutego 2018
Serdeczne podziękowania dla firmy HEBAN-PIONTCZAK za profesjonalne zorganizowanie oraz godną oprawę uroczystości pogrzebowej mojego taty. To mój pierwszy pogrzeb, gdzie żegnałam tak bliską mi osobę. Pan Piontczak to człowiek o wielkim sercu, bardzo uczynny i pomocny w tych trudnych dla nas chwilach. Dziękujemy przemiłej Pani z biura oraz Panom z obsługi, którzy spisali się na medal. Panu trębaczowi, za przepiękne granie. Cała ceremonia naprawdę na wysokim poziomie. Wielkie DZIĘKUJĘ za okazaną pomoc.
Bożena Poczekała napisał/a 2 lutego 2018
Serdecznie dziękuje firmie HEBAN-KALISZ której właścicielem jest Pan Piontczak za profesjonalne i wspaniale przygotowanie pogrzebu mojej ukochanej mamie. Dziękuje bardzo.
Halina napisał/a 2 lutego 2018
Serdecznie dziękuję firmie HEBAN za profesjonalną, wspaniałą i nieocenioną pomoc przy ostatnim pożegnaniu mojej najdroższej mamy. Pan Michał oraz pracownicy firmy zrobili wszystko, a nawet więcej niż moglibyśmy pragnąc przy tak ważnej dla nas ceremonii. Dziękujemy i polecamy firmę Heban wszystkim pogrążonym w żałobie.
Monika Mądrzak napisał/a 2 lutego 2018
Z całego serca dziękujemy całej firmie Heban oraz Panu Michałowi za przeprowadzenie ostatniej drogi naszej najukochańszej babci. Dziękujemy za wsparcie, pełen profesjonalizm i cudowne podejście do ludzi w żałobie, dzięki Wam rodzina może myśleć tylko i wyłącznie o pożegnaniu bliskich bo Państwo zajęli się wszystkim na co my żałobnicy nie mamy w tym czasie siły. DZIĘKUJEMY
Monika napisał/a 19 stycznia 2018
Bardzo przyjazna, ciepła atmosfera i bardzo życzliwi ludzie. Pełen profesjonalizm. Polecam
Elżbieta K. napisał/a 5 stycznia 2018
Pragnę podziękować Firmie pogrzebowej Heban Piontczak za profesjonalne zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojej Mamy Ś.P. Aurelii Niewiadomskiej. Wraz z całą rodziną jesteśmy wdzięczni za okazane wsparcie, profesjonalizm i godny przebieg ceremonii pogrzebowej, a także za wyrozumiałość i pełne szacunku podejście, w tych trudnych dla nas chwilach.
Małgorzata Borowy z mężem i rodziną napisał/a 11 grudnia 2017
"Czasami trudno wyrazić wdzięczność". Chciałabym razem z mężem napisać kilka dobrych słów o pracownikach zakładu pogrzebowego "Heban". Przede wszystkim rzuciło się w oczy ich zaangażowanie i szacunek z jakim traktują zmarłego. Oni nie tylko wykonują swoją pracę. Sprawiają wrażenie osób głęboko przejętych bólem rodziny. Zachowali pełną elegancję i dostojność jaka potrzebna w danej chwili. Już od samego początku czuliśmy że jesteśmy w dobrych rękach. Polecam szczególnie pana Michała który swoja postawą udowodnił że w firmie Heban nie chodzi tylko o pieniądze. Był bardzo pomocny i wspierał nas dobrym słowem. Cała ceremonia pogrzebowa naszej cioci została przygotowana profesjonalnie sprawnie elegancko i z godnością. Dziękujemy firmie Heban i życzymy żeby byli zdrowi dalej wykonywali dobrą pracę.
helena napisał/a 21 czerwca 2017
Z całego serca dziękuję Firmie pogrzebowej Heban w której właścicielem jest pan Piontczak za pełen profesjonalizm w zorganizowaniu pochówku mojego ukochanego męża, za słowa wsparcia od właściciela i pani która pracuje w zakładzie. Wszystko załatwione w należytym porządku. Jeżeli ktoś potrzebuje zorganizować pogrzeb swojego najbliższego członka rodziny to gorąco polecam Firmę HEBAN będziecie na pewno zadowoleni z usług tej firmy Helena Dobrasiak-Adamczyk
Bożena Bazalińska napisał/a 6 lutego 2017
Chciałabym podziękować firmie Heban za miłą i profesjonalną obsługę w tak trudnej chwili. Wielkie uznanie dla Pani Uli za empatyczne i merytoryczne podejście do kogoś kto traci najdroższą osobę oraz dla Pana Michała za jego sprawną i nieodzowną pomoc.
Marek Michalak napisał/a 29 stycznia 2017
Bardzo serdecznie dziękuje firmie "Heban Piontczak" za nieocenioną pomoc i obsługę pogrzebu mojego Ojca. Podczas współpracy spotkaliśmy się z wiedzą merytoryczną i kompetencją na najwyższym poziomie idącymi w parze ze stylem pełnym szacunku, empatii i zrozumienia, a to znaczyło bardzo wiele. Firma wychodzi naprzeciw wszystkim prośbom i potrzebom klienta. To wszystko przyczyniło się do realizacji godnego pożegnania najbliższej nam osoby. Najwyższe uznanie, dziękujemy.
Elżbieta Kucab napisał/a 23 stycznia 2017
Profesjonalizm, kompetencja, najwyższa jakość świadczonych usług, takt i dyskrecja. Ale firma Heban" to przede wszystkim serce i ogromna empatia, jaką odczuwamy w tak trudnych chwilach, gdy odchodzi na zawsze najbliższa nam osoba. Dziękuję w imieniu swoim i mojej rodziny Wszystkim pracownikom, a szczególnie panu Michałowi za WSZYSTKO. To dla nas zaszczyt, że towarzyszyliście nam Państwo w pożegnaniu naszego TATY.
Maryla Kaczmarek napisał/a 20 grudnia 2016
Serdecznie dziękuję po raz kolejny korzystając z usług firmy pogrzebowej "Heban Piontczak" za profesjonalizm i taktowną obsługę pogrzebu mojej mamusi. Firma rodzinna od długich lat pomaga w tak trudnych chwilach. Eleganckie karawany na pogrzebie, panowie z obsługi bardzo mili i kompetentni w każdej sprawie pomocni dla mnie. Szczególnie dziękuję szefowi firmy Panu Michałowi za profesjonalne i pomocne dla mnie porady prawne. Naprawdę polecam w 100% .
Barbara Kucal napisał/a 22 września 2016
Bardzo dziękuję całej ekipie zakładu Heban za nieocenioną pomoc w tak trudnej sytuacji. Szczególnie chciałabym podziękować Pani Uli oraz Panu Michałowi za organizację pogrzebu Cecylii Kubiak i wsparcie którego udzieli w każdej ważnej sprawie. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Heban.
Ela Wrońska napisał/a 29 maja 2016
Po podziękowaniach mojego męża ja również musiałam napisać kilka słów o tej firmie pogrzebowej organizującej pogrzeb Teresy Wrońskiej. Będziemy Państwu wdzięczni chyba do końca życia i będziemy was polecać każdemu kto znajdzie się w tak trudnej sytuacji jak nasza rodzina. Po prostu mało jest takich ludzi z tak dobrym sercem jak szef firmy "HEBAN PIONTCZAK". Życzymy Panu dużo sukcesów w życiu. Nie spodziewaliśmy się że nie przysługując nam zasiłek pogrzebowy owa firma zaproponuje nam Darmową Trumnę. Byliśmy w szoku. Nie zapomnimy wam tej pomocy do końca życia….