POMOC CAŁODOBOWA: 667 841 367

ul. Poznańska 2, 62-800 Kalisz

slider

Biuro mobilne

Ustalenia dotyczące szczegółów pogrzebu są bardzo istotne – od nich bowiem zależy przebieg nie tylko uroczystości, ale i etapów ją poprzedzających. Niezwykle ważnym jest zatem jest dla nas, aby poznać Państwa oczekiwania oraz życzenia odnośnie ceremonii żałobnej oraz doboru pozostałych usług pogrzebowych. Zazwyczaj takich ustaleń dokonuje się w biurze zakładu pogrzebowego. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że przybycie do siedziby firmy nie zawsze jest możliwe.

biuro mobilne

Dojazd do Klienta

Zakład Pogrzebowy Heban zawsze stara się być blisko osób, które proszą nas o pomoc – i wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom. W razie niemożności przybycia do naszego biura, wysyłamy przedstawiciela do domu rodziny, który na miejscu przez Państwa wybranym pomoże załatwić wszystkie formalności. Usługa ta nazywa się biurem mobilnym.

Biuro mobilne działa na terenie całego Kalisza i okolic. W celu zlecenia nam tej usługi prosimy o kontakt telefoniczny pod całodobowym numerem 667-841-367. Dyżurny pracownik przyjmie zgłoszenie i udzieli wszelkich niezbędnych informacji.