POMOC CAŁODOBOWA: 667 841 367

ul. Poznańska 2, 62-800 Kalisz

slider

Kwiaty na pogrzeb

Kwiaty od zawsze są integralnym elementem wielu uroczystości, w tym również ceremonii pogrzebowych. W naszej europejskiej, a więc i polskiej kulturze w dniu pogrzebu na grobie Osoby Zmarłej składa się wieniec lub wiązankę.

Personel zakładu pogrzebowego Heban stara się przejąć na siebie wszelkie obowiązki wynikające z organizacji pogrzebu, a więc także z zamówienia kwiatów. Dlatego oferujemy przygotowanie oraz dowóz wieńca oraz wiązanek do kaplicy i na cmentarze w Kaliszu oraz okolicach.

kwiaty pogrzeb

Florystyka pogrzebowa

Nasze kompozycje florystyczne wykonane są z dużą dbałością. Wykorzystujemy świeże kwiaty, których gatunek adekwatny jest do smutnego charakteru uroczystości pogrzebowej. Przykładamy również sporą wagę do kolorów, aby symbolika kwiatów mogła być jeszcze bardziej wymowna.

Staramy się, aby nasze kompozycje florystyczne były jak najbardziej spersonalizowane i stworzone zgodnie z indywidualnym charakterem ceremonii pogrzebowej. Przy wykonywaniu form kwiatowych zawsze kierujemy się prośbami i życzeniami najbliższej rodziny Osoby Zmarłej. Ponadto każdy z wieńców lub wiązek może zostać udekorowany szarfą pogrzebową, na której zostaną wyrażone słowa straty i żalu.