POMOC CAŁODOBOWA: 667 841 367

ul. Poznańska 2, 62-800 Kalisz

slider

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
41 wpisów.
Aneta napisał/a 2 sierpnia 2022
Chciałam bardzo podziękować firmie Heban za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojego taty. P. Michał i p. Ula wykazali się niesamowitą empatią, wyczuciem i wsparciem w tym trudnym czasie. Pomogli mi w wyborze urny, kwiatów, oprawy muzycznej, załatwili formalności. Jestem im bardzo wdzięczna. Pracownicy zakładu pogrzebowego w piękny sposób przetransponowali urnę na cmentarz. dziękuję za niebanalnego trębacza, który zagrał na pogrzebie. Dziękuję za profesjonalizm wszystkim, którzy pracują i współpracują z firmą Heban. W 100% polecam firmę Heban.
L. Zielińska napisał/a 29 kwietnia 2022
P. Michał właściciel Firmy Heban to naprawdę cudowny człowiek, nie wyobrażam sobie jak można być tak spokojnym i profesjonalnym człowiekiem w obliczu takiej ludzkiej tragedii, kiedy załamuje się nam świat, bo odchodzi ktoś nam bliski i kochany i już na zawsze. Pracownicy Firmy Heban to profesjonaliści i na pewno jak przyjdzie mi się zmierzyć z taką samą sytuacją w przyszłości, zdecyduję się na usługi tego właśnie zakładu pogrzebowego z Kalisza.
Marek napisał/a 3 stycznia 2022
Zakład pogrzebowy Heban-Piontczak to firma o najwyższych standardach jeśli chodzi o profesjonalnie świadczone usługi Pogrzebowe. Dziękuję za elegancką oprawę pogrzebu mojej babci.Nie dość że dużo taniej niż u konkurencji to fachowośc tej firmy przewyższyła wszelkie moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm począwszy od obsługi biurowej poprzez przygotowanie i wystrój grobu ktory wyglądał jak w amerykańskich filmach.Dziękuje Marek Kokot
Piotr napisał/a 29 grudnia 2021
Zakład Heban Kalisz to firma, która oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe oraz konkurencyjne ceny pogrzebów. Bardzo dobry zakład, mogę polecić z całą pewnością.
Jerzy Binek napisał/a 28 października 2021
Dziękuję firmie Heban za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojego taty. Miła obsługa, pełen profesjonalizm. Polecam.
Marek Gmer napisał/a 26 sierpnia 2021
Polecam w 100 % .Firma bardzo profesjonalna a zarazem tania w porównaniu z konkurencją ! Wszystko dopięte na ostatni guzik.
Daria A. napisał/a 16 sierpnia 2021
Z zakładem pogrzebowym Heban pogrzeb mojej matki odbył się bardzo elegancko i z dużą godnością. pracownicy podchodzą do swoich obowiązków z dużym zaangażowaniem. To widać po obsłudze pogrzebu i wszystkich przygotowaniach. Ceremonia pogrzebowa została zorganizowana zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Edmund Solański napisał/a 7 lipca 2021
Dom pogrzebowy Heban to firma godna zaufania. Pracownicy pomogli mi na każdym etapie oraz podjęli w moim imieniu wszystkie formalności w USC. Bardzo za to dziękuję, dla mnie to była ogromna pomoc, gdyż sam nie mogłem tego wykonać.
D. Badura napisał/a 19 kwietnia 2021
Dziękuję za pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej mojej żony. To był dla mnie wyjątkowo trudny czas, nie mogłem skupić się na wielu formalnościach, ale pracownicy zakładu pogrzebowego Heban wykazali się ogromnym sercem i pomogli mi we wszystkim. Ceremonia wyglądała godnie. Widać, że pracownicy podchodzą z dużym szacunkiem do powierzonych im zadań.
Arkadiusz napisał/a 21 lutego 2021
Dziękuję za fachową pomoc przy pogrzebie mojej mamy Heleny Chaładyn.
Damian napisał/a 25 kwietnia 2020
Firma rodzinna prowadzona przez Pana Michała Piontczaka cechuje się rzetelnością i ogromnym profesjonalizmem w działaniu, które sprawiają, że jego klienci mogą skupić się na przeżywaniu pożegnania ukochanej osoby. Wielkie serce i empatia Pana Michała oraz jego całego zespołu sprawiają, że z pełnym przekonaniem gorąco polecam usługi firmy HEBAN, która kompleksowo, z pełnym zaangażowaniem i taktem pomaga swoim klientom w bardzo trudnym momencie ich życia. Szczególne podziękowania dla Pana Michała, który jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu, a jego powołaniem jest pomaganie innym ludziom poprzez działanie w sposób opisany wyżej. Z wyrazami szacunku Damian
Jola napisał/a 12 stycznia 2020
Chciałabym serdecznie podziękować firmie Heban Piontczak z Kalisza za znakomitą i profesjonalną organizację pogrzebu mojej mamy. Firma rzetelna i profesjonalna w każdym calu. Dziękuję. Jolanta.
Jacek napisał/a 15 października 2019
Wysoka fachowość. Empatia personelu. Dobra organizacja. Tak jak ceremonia pogrzebowa powinna wyglądać. Serdeczne podziękowania dla p. Michała i całego zespołu.
Krystyna Leszka napisał/a 2 sierpnia 2019
Bardzo dziękuję nawet nie wiem jak bardzo za przeprowadzenie darmowego pochówku za '' 1zł'' dla mojego bezdomnego brata. Serce które ma P. Michał jest ze złota. Choć prosił o nie dodawanie opinii tak najbardziej mogę mu podziękować. Z całego serca Bóg zapłać.
Bartosz napisał/a 2 sierpnia 2019
Szczerze polecam tą firmę. Pan Michał działa dynamicznie a co najważniejsze, dotrzymuje słowa.
Przemysław Chwiałkowski napisał/a 2 maja 2019
Chciałbym serdecznie podziękować firmie pogrzebowej "HEBAN-PIONTCZAK" za profesjonalną organizację i okazaną pomoc przy organizacji pogrzebu mojej Cioci Lidii Olejnik. Jesteście Państwo firmą godną polecenia ze względu na wysoką jakość usług, kompetencje i empatię pracowników.
Marcin napisał/a 9 marca 2019
Chciałbym podziękować firmie Heban Piontczak z Kalisza za przeprowadzenie cudownej ceremonii pogrzebowej mojej babci. Nie mam słów aby wyrazić swoją wdzięczność. Powiem krótko nie spotkałem tak eleganckiej obsługi pogrzebowej. Obsługa z pięknym karawanem robi wrażenie.
Waldemar Pawlak napisał/a 1 marca 2019
Nie będę pisał dużo. Po prostu Firma tak obeznana i zorganizowana jak u mnie gdzie mieszkam w Holandii. Zakład pogrzebowy o najwyższych standardach. Piękne karawany na najnowszych mercedesach odprowadzały moją mamę. Dziękuję bardzo. Obsługa Firmy Heban Piontczak robi piorunujące wrażenie.
George Kaczmarek napisał/a 12 lutego 2019
Serdecznie dziękuje za wspaniały serwis, punktualność i dokładność. Thank You Very Much George
Janusz napisał/a 16 grudnia 2018
Serdecznie dziękuję Panu Michałowi Piontczakowi, Pani Uli, a także wszystkim pracownikom Zakładu Pogrzebowego Heban za przygotowanie i ostatnie pożegnanie, mojej ukochanej Mamy. Miła, ciepła, sympatyczna, atmosfera, szacunek. Pracownicy załatwili dosłownie wszystko za mnie. Punktualność, doradztwo, pomoc, zaufanie, współczucie. Same plusy to profesjonaliści. Moja Mama odeszła, jest mi smutno, ale dzięki firmie Heban, pochówek i organizacja tej uroczystości na wysokim poziomie. Dziękuję równie gorąco, trębaczowi. Pozdrawiam wszystkich pracowników.