POMOC CAŁODOBOWA: 667 841 367

ul. Poznańska 2, 62-800 Kalisz

slider

Opinie

Zobacz opinie z Google

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
43 wpisy.
Marta Majewska napisał/a 21 marca 2023
W dniu 8 marca 2023r pochowaliśmy Ukochaną Mamę i Babcię. Z najwyższym uznaniem i podziwem w tak trudnym wydarzeniu dla Rodziny jakim jest pogrzeb bardzo bliskiej osoby, oceniamy Zakład Pogrzebowy HEBAN PIONTCZAK mający swoją siedzibę przy ulicy Poznańskiej 2 w Kaliszu Dziękujemy za Waszą szlachetną pracę i ogromne wsparcie pogrążonej w żałobie Rodziny. Dziękujemy za troskę i dbałość o każdy szczegół przy organizacji pogrzebu, za ogromny szacunek dla naszej Mamy i Babci. Obsługa i oprawa pogrzebu była na najwyższym poziomie. Serdeczne podziękowania za umożliwienie Osobistego Pożegnania ukochanej Mamy i Babci w waszej Sali Pożegnań. Bardzo miłym zaskoczeniem był pięknie przygotowany namiot na cmentarzu. Wizytówką Państwa Firmy jest naszym zdaniem klasa,sumienność i elegancja. Właścicielom firmy Heban Piontczak i pracownikom tą drogą składamy najwyższe podziękowanie za bardzo wysokie standardy w organizacji pogrzebu. Z czystym sercem mogę powiedzieć iż byłam na wielu pogrzebach ale Firma P.Piontczaka jest najlepszą firmą pogrzebową w Kaliszu.Dziś już nie ma tak profesjonalnych i zarazem nie drogich usług pogrzebowych. Państwa limuzyny pogrzebowe dodały uroczystości pogrzebowej wielkiej powagi i dostojeństwa. Z wyrazami szacunku Marta i Mikołaj Majewscy.
Elżbieta Jasko napisał/a 22 lutego 2023
Chciałabym serdecznie podziękować firmie Heban za profesjonalne i z dużym szacunkiem zorganizowanie pogrzebu mojej mamy Krystyny Stodolnej.
Aneta napisał/a 2 sierpnia 2022
Chciałam bardzo podziękować firmie Heban za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojego taty. P. Michał i p. Ula wykazali się niesamowitą empatią, wyczuciem i wsparciem w tym trudnym czasie. Pomogli mi w wyborze urny, kwiatów, oprawy muzycznej, załatwili formalności. Jestem im bardzo wdzięczna. Pracownicy zakładu pogrzebowego w piękny sposób przetransponowali urnę na cmentarz. dziękuję za niebanalnego trębacza, który zagrał na pogrzebie. Dziękuję za profesjonalizm wszystkim, którzy pracują i współpracują z firmą Heban. W 100% polecam firmę Heban.
L. Zielińska napisał/a 29 kwietnia 2022
P. Michał właściciel Firmy Heban to naprawdę cudowny człowiek, nie wyobrażam sobie jak można być tak spokojnym i profesjonalnym człowiekiem w obliczu takiej ludzkiej tragedii, kiedy załamuje się nam świat, bo odchodzi ktoś nam bliski i kochany i już na zawsze. Pracownicy Firmy Heban to profesjonaliści i na pewno jak przyjdzie mi się zmierzyć z taką samą sytuacją w przyszłości, zdecyduję się na usługi tego właśnie zakładu pogrzebowego z Kalisza.
Marek napisał/a 3 stycznia 2022
Zakład pogrzebowy Heban-Piontczak to firma o najwyższych standardach jeśli chodzi o profesjonalnie świadczone usługi Pogrzebowe. Dziękuję za elegancką oprawę pogrzebu mojej babci.Nie dość że dużo taniej niż u konkurencji to fachowośc tej firmy przewyższyła wszelkie moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm począwszy od obsługi biurowej poprzez przygotowanie i wystrój grobu ktory wyglądał jak w amerykańskich filmach.Dziękuje Marek Kokot
Piotr napisał/a 29 grudnia 2021
Zakład Heban Kalisz to firma, która oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe oraz konkurencyjne ceny pogrzebów. Bardzo dobry zakład, mogę polecić z całą pewnością.
Jerzy Binek napisał/a 28 października 2021
Dziękuję firmie Heban za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojego taty. Miła obsługa, pełen profesjonalizm. Polecam.
Marek Gmer napisał/a 26 sierpnia 2021
Polecam w 100 % .Firma bardzo profesjonalna a zarazem tania w porównaniu z konkurencją ! Wszystko dopięte na ostatni guzik.
Daria A. napisał/a 16 sierpnia 2021
Z zakładem pogrzebowym Heban pogrzeb mojej matki odbył się bardzo elegancko i z dużą godnością. pracownicy podchodzą do swoich obowiązków z dużym zaangażowaniem. To widać po obsłudze pogrzebu i wszystkich przygotowaniach. Ceremonia pogrzebowa została zorganizowana zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Edmund Solański napisał/a 7 lipca 2021
Dom pogrzebowy Heban to firma godna zaufania. Pracownicy pomogli mi na każdym etapie oraz podjęli w moim imieniu wszystkie formalności w USC. Bardzo za to dziękuję, dla mnie to była ogromna pomoc, gdyż sam nie mogłem tego wykonać.
D. Badura napisał/a 19 kwietnia 2021
Dziękuję za pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej mojej żony. To był dla mnie wyjątkowo trudny czas, nie mogłem skupić się na wielu formalnościach, ale pracownicy zakładu pogrzebowego Heban wykazali się ogromnym sercem i pomogli mi we wszystkim. Ceremonia wyglądała godnie. Widać, że pracownicy podchodzą z dużym szacunkiem do powierzonych im zadań.
Arkadiusz napisał/a 21 lutego 2021
Dziękuję za fachową pomoc przy pogrzebie mojej mamy Heleny Chaładyn.
Damian napisał/a 25 kwietnia 2020
Firma rodzinna prowadzona przez Pana Michała Piontczaka cechuje się rzetelnością i ogromnym profesjonalizmem w działaniu, które sprawiają, że jego klienci mogą skupić się na przeżywaniu pożegnania ukochanej osoby. Wielkie serce i empatia Pana Michała oraz jego całego zespołu sprawiają, że z pełnym przekonaniem gorąco polecam usługi firmy HEBAN, która kompleksowo, z pełnym zaangażowaniem i taktem pomaga swoim klientom w bardzo trudnym momencie ich życia. Szczególne podziękowania dla Pana Michała, który jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu, a jego powołaniem jest pomaganie innym ludziom poprzez działanie w sposób opisany wyżej. Z wyrazami szacunku Damian
Jola napisał/a 12 stycznia 2020
Chciałabym serdecznie podziękować firmie Heban Piontczak z Kalisza za znakomitą i profesjonalną organizację pogrzebu mojej mamy. Firma rzetelna i profesjonalna w każdym calu. Dziękuję. Jolanta.
Jacek napisał/a 15 października 2019
Wysoka fachowość. Empatia personelu. Dobra organizacja. Tak jak ceremonia pogrzebowa powinna wyglądać. Serdeczne podziękowania dla p. Michała i całego zespołu.
Krystyna Leszka napisał/a 2 sierpnia 2019
Bardzo dziękuję nawet nie wiem jak bardzo za przeprowadzenie darmowego pochówku za '' 1zł'' dla mojego bezdomnego brata. Serce które ma P. Michał jest ze złota. Choć prosił o nie dodawanie opinii tak najbardziej mogę mu podziękować. Z całego serca Bóg zapłać.
Bartosz napisał/a 2 sierpnia 2019
Szczerze polecam tą firmę. Pan Michał działa dynamicznie a co najważniejsze, dotrzymuje słowa.
Przemysław Chwiałkowski napisał/a 2 maja 2019
Chciałbym serdecznie podziękować firmie pogrzebowej "HEBAN-PIONTCZAK" za profesjonalną organizację i okazaną pomoc przy organizacji pogrzebu mojej Cioci Lidii Olejnik. Jesteście Państwo firmą godną polecenia ze względu na wysoką jakość usług, kompetencje i empatię pracowników.
Marcin napisał/a 9 marca 2019
Chciałbym podziękować firmie Heban Piontczak z Kalisza za przeprowadzenie cudownej ceremonii pogrzebowej mojej babci. Nie mam słów aby wyrazić swoją wdzięczność. Powiem krótko nie spotkałem tak eleganckiej obsługi pogrzebowej. Obsługa z pięknym karawanem robi wrażenie.
Waldemar Pawlak napisał/a 1 marca 2019
Nie będę pisał dużo. Po prostu Firma tak obeznana i zorganizowana jak u mnie gdzie mieszkam w Holandii. Zakład pogrzebowy o najwyższych standardach. Piękne karawany na najnowszych mercedesach odprowadzały moją mamę. Dziękuję bardzo. Obsługa Firmy Heban Piontczak robi piorunujące wrażenie.